چاپ        ارسال به دوست

قائم مقام وزیر بهداشت در سبزوار عنوان کرد؛

پرداخت 4هزار میلیارد ریال طلب وزارت بهداشت از سازمان تأمین اجتماعی

قائم مقام وزیر بهداشت درسبزوار گفت: سازمان تامین اجتماعی تا مهر ماه امسال چهار هزار میلیارد ریال از مجموع طلب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را پرداخت می کند.

وبداسبزوار/  دکترایرج حریرچی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه بهداشتی و درمانی در سبزوار در گفتگو با وبدا اظهارداشت : سازمان‌های بیمه‌گر برای پرداخت مطالبات دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تأخیراتی دارند و سازمان بیمه سلامت و تأمین اجتماعی طی سال جاری اقدامات مناسبی برای پرداخت مطالبات دانشگاه‌ها انجام داده است.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی تا مهر ماه امسال چهار هزار میلیارد تومان از مجموع طلب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را پرداخت می‌کند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر برنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص کنترل و پیشگیری از مصرف دخانیات در کشور، بیان کرد: طی چند سال اخیر وزارت بهداشت برنامه‌های ویژه‌ای نسبت به دیگر کشورها در حوزه کنترل مصرف دخانیات در کشور داشته و حتی به گونه‌ای مصرف دخانیات در کشور کاهشی جزئی داشته است.

دکتر حریر چی تصریح کرد: وضع مالیات بر خرده‌فروشی دخانیات، مهم‌ترین اقدام برای کاهش مصرف دخانیات در کشور است که تجربه موفق در سطح بین‌المللی دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یادآور شد: خوشبختانه تاکنون مجلس شورای اسلامی مصوبات خوبی همسو با وزارت بهداشت در خصوص وضع مالیات بر دخانیات و کنترل مصرف دخانیات در کشور داشته است.

 

تنظبم گزارش: رضا آزاد


١١:٠٢ - شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٤٦    /    تعداد نمایش : ٦٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: