چاپ        ارسال به دوست

مدیر فرهنگی عنوان کرد؛

درخشش دانشگاه در بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت

مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی دانشجویی از کسب دوازده رتبه برتر در بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت توسط دانشگاه خبرداد.

وبدا سبزوار/ دکتر حافظ حیدری مدیر فرهنگی در گفتگو با وبدا با اشاره به اعلام نتایج  بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت اظهار داشت: اساتید،کارکنان ودانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار موفق به کسب 12 رتبه برتر کشوری در بخش های مختلف نقاشی، نمایشنامه نویسی، کانال های مجازی، نقد کتاب، ترجمه خوانی، پرسمان قرآنی،  احکام و سایر بخش ها شدند.

 وی با بیان اینکه  دانشگاه برای نخستین با 2060 شرکت کننده در تعدادثبت نام شدگان حائز رتبه ششم در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور شده است افزود: در راستای افزایش و تقویت فعالیت های قرآنی و با حمایت های مسئولین، شورای قرآنی تشکیل و با تشکیل جلسات و ایجاد هم فکری بین اعضای شورا، ثبت نام از تمامی واحدهای دانشگاه برای جشنواره قرآن و عترت آغاز شد،که در نهایت حدود دو هزار و شصت نفر از اعضای هیات علمی کارکنان و دانشجویان در این جشنواره ثبت نام نمودند که نسبت به مدت مشابه در سال قبل دو برابر شده است.

 مدیر فرهنگی دانشگاه اضافه کرد: این نخستین بار است که این حجم از مشارکت و کسب رتبه در دانشگاه رخ می دهد و سعی ما بر این است که این فعالیت در سطح کنونی حفظ شده و زمینه ارتقای بیشتر فراهم شود.

دکتر حیدری در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر نتایج بخش های کتبی، هنری،ادبی، پژوهش و فناوری این جشنواره اعلام شده است که تعداد ۱۲ نفر از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار حائز رتبه های برتر شده اند.

وی افزود: آزمون بخش آوایی که تعداد ۵ نفر از نمایندگان سبزوار در آن بخش حضور خواهند داشت، به همراه دریافت جوایز برگزیدگان این جشنواره در تاریخ ۱۸الی ۲۱ مهرماه در گیلان برگزار خواهد شد.

بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت بهمن ماه سال گذشته با شرکت 68 دانشگاه علوم پزشکی از کل کشور آغاز به کار نموده است.

 


١٠:٣٥ - يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٥٣    /    تعداد نمایش : ٥٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: