چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه عنوان کرد؛

لزوم توجه به ارتقای دانش و مهارت پرسنل اورژانس/ اعتماد مردم و خانواده ها مهمترین سرمایه‌

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: نیروهای اورژانس از نظر دانش و مهارت باید در سطحی باشند که در زمان نیاز مردم بتوانند به خوبی انجام وظیفه کنند.

وبدا سبزوار/ همزمان با 26 شهریور ماه چهل و سومین سالروز تاسیس اورژانس و روز فوریت های پزشکی،دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه با حضور در پایگاه های اورژانس ضمن تبریک این روز ،با اهداء گل از مسئولین و پرسنل اورژانس قدردانی کرد.

دراین بازدید رئیس دانشگاه در گفتگو با وبدا با اشاره به جایگاه و خدمات ارزشمند اورژانس اظهار داشت: اعتماد مردم و خانواده‌ها از مهمترین سرمایه های‌ اورژانس به حساب می آید که نباید از دست داد و اگر اشکال یا اشتباهی وجود دارد باید به سرعت شناسایی در رفع آن باشیم.

 وی با بیان اینکه اخلاق و امانت داری مهمترین زینت نیروهای اورژانس است افزود: نیروهای اورژانس از نظر دانش و مهارت باید در سطحی باشند که در زمان نیاز مردم بتوانند به خوبی انجام وظیفه کنند.

دکتر مسلم در ادامه با اشاره به اقدامات صورت در سال های گذشته اضافه کرد: اینکه مردم با 115 تماس بگیرند و نیروها با تجهیزات و امکانات کامل بر بالین آنها حاضر شوند، اما دانش و مهارت کافی نداشته باشند،قابل قبول نیست و باید در صدد رفع آن باشند.

رئیس دانشگاه با اشاره به تعداد بالای حوادث و سوانح ترافیکی و غیر ترافیکی اظهارداشت: کار پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی بسیار سخت، طاقت فرسا و مهم است زیرا با جان انسانها سر و کار دارند و می توانند تعداد زیادی از مردم را از مرگ و معلولیت نجات دهند و باید به اورژانس توجه ویژه ای شود.

وی در پایان یاد آورشد: نیروهای اورژانس به دلیل ایمان و عشق به مردم ، می توانند سرآمد باشند و از خداوند می خواهم که بتوانیم افتخار نشاندن لبخند بر چهره مردم را داشته باشیم.

 


١١:١٨ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٦٤    /    تعداد نمایش : ٥٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: