چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سال تحصیلی جدید صورت پذیرفت؛

آغاز به کار کتابخانه مرکزی دانشگاه در محل جدید

همزمان با سال تحصیلی جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در محل جدید واقع در مجتمع آموزشی پردیس آغاز به کار کرد.

وبدا سبزوار/ همزمان با سال تحصیلی جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه در محل جدید واقع در بلوک A مجتمع آموزشی پردیس آماده ارائه خدمات به اساتید،دانشجویان و کلیه همکاران گرامی می باشد.

 این کتابخانه شامل بخش های مخزن باز و امانت، فهرست نویسی، مجلات و پایان نامه ها، سالن مطالعه، پایگاه عرضه اطلاعات وسالن مطالعه با ظرفیت بیش از 70 نفر است.

همچنین این واحد با تهيه و خريداري منابع مورد نياز كاربران، فراهم كردن دسترسي به پايگاه هاي اطلاعاتي،تهيه مجلات و کتب فارسي و لاتين به صورت الكترونيكي در قالب پايگاه هاي اطلاعاتي از قبیل مجموعه Clinical Key ، Science Direct ، سامانه منبع یاب و همچنین امکان دسترسی به کتابخانه دیجیتال پزشکی RDML  با 7800 عنوان کتاب لاتین و فیلم آموزشی پزشکی، راهنمايي و آموزش در جهت استفاده بهينه از منابع، اطلاع رساني به مراجعان خود خدمت رساني مي نمايد.

در حال حاضر کتابخانه مرکزی دانشگاه با 3 هزارو 106 نفر عضو معتبر، مشغول به ارائه خدمات به کلیه همکاران و دانشجویان می باشد.

 


٠٩:٣٢ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٧٩    /    تعداد نمایش : ٨٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: