چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس دانشگاه:

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی منصوب شد/قدردانی از خدمات دکتر بهناز سویزی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حکمی دکتر عباس کافی را به عنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی منصوب کرد.

وبدا سبزوار/ متن این حکم به شرح زیر است:

 

همکار گرامی جناب آقاي دكتر عباس کافی

 با عنایت به تعهد و شایستگی جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم درمان به عنوان « سرپرست بیمارستان شهیدان مبینی» معرفی می‌شوید. تا برابر مقررات و رعایت موازین شرعی و اخلاقی، تحت نظر مسئولین مربوطه انجام وظیفه نمایید. انتظار دارم در جهت نظارت بر اجرای برنامه تحول نظام سلامت و بسته‌های مربوطه، انجام صحیح مشاوره‌ها در زمان مناسب، توجه به رفاه پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و افزایش انگیزه پرسنلی، بهبود خدمات اورژانس بیمارستانی ، افزایش رضایتمندی بیماران، تلاش در جهت افزایش درآمدزایی بیمارستان و مدیریت هزینه‌ها، تلاش در جهت استقرار راهنمای طبابت بالینی ( گایدلاین‌ها )، استقرار حاکمیت بالینی، ارتقاء اعتباربخشی بیمارستان، اهتمام ویژه به آموزش دانشجویان و بالا بردن بهره‌وری در بیمارستان و فراهم نمودن زمینه لازم جهت جذب دستیاران، از تمام توان و تجربه علمی و اجرایی خویش استفاده نمایید. امید است با اتکال به ذات اقدس باریتعالی در پیشبرد برنامه‌های ابلاغی و اجرایی با رعایت اصل استفاده از خرد جمعی همکاران موفق و موید باشید.


قدردانی از خدمات دکتر بهناز سویزی

همچنین رئیس دانشگاه در پیامی از تلاش ها و خدمات دکتر بهناز سویزی در مدت تصدی سرپرستی مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی قدردانی کرد.

 متن این پیام به شرح زیر است:

 همکار گرامي سرکار خانم دکتر بهناز سویزی 

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين  وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهیدان مبینی صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم وهمواره موفق و پيروز باشيد.


١٥:١٩ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٩٨    /    تعداد نمایش : ١١١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: