چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه در جلسه ستاد صیانت عنوان کرد؛

ضرورت توجه به حقوق شهروندی /لزوم اطلاع رسانی و ارائه گزارش عملکرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در جلسه ستاد صیانت ضمن تاکید بر رعایت حقوق شهروندی گفت: توجه به مسائل صیانت و حقوق شهروندی یک وظیفه سازمانی است.

وبدا سبزوار/ ستاد صیانت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار صبح امروز مورخه 23 مهرماه سال جاری با حضور دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه،حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نسب مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مسئولین و مدیران در محل سالن اجلاس سازمان مرکزی تشکیل جلسه داد.

رئیس دانشگاه در این جلسه ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت رقیه(س) اظهارداشت: در این برهه از زمان که مسائل فرهنگی مورد بی توجهی قرار گرفته است، توجه به مسائل صیانت و حقوق شهروندی یک وظیفه سازمانی بوده که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با اشاره به ابلاغ دستور العمل های ستاد صیانت از سوی وزارت کشور به دستگاههای دولتی، افزود: براین اساس دانشگاههای علوم پزشکی هم در برنامه عملیاتی حوزه فرهنگی دانشجویی و هم در شاخص های عمومی و اختصاصی که در منابع انسانی استانداری است مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می گیرند.

دکتر مسلم تصریح کرد: با ارزیابی های صورت گرفته در استانداری، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار هم در شاخص های اختصاصی و هم در شاخص های عمومی در بین دانشگاه های علوم پزشکی استان،مقام اول را به خود اختصاص داده است.

رئیس دانشگاه در ادامه با تاکید بر لزوم شفاف سازی و ارائه گزارش عملکرد دانشگاه گفت:متاسفانه علی رغم تلاش‌های صورت گرفته،ارائه گزارش عملکردی صورت نگرفته که این خود نارضایتی هایی را به دنبال خواهد داشت.

وی در پایان اطلاع رسانی به موقع، دقیق و صحیح را از مولفه‌های موفقیت هر دستگاهی عنوان کرد و افزود: دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز به عنوان یک مجموعه آموزشی، درمانی ،‌ فرهنگی و پژوهشی نه تنها از این امر مستثنی نیست بلکه به دلیل حساسیت خدمات و حجم قابل توجه دریافت کنندگان آن باید توجه ویژه به این امر داشته باشد.

شایان ذکر است؛در این جلسه هر یک از اعضا به ارائه نظرات و پیشنهادات در جهت اجرای هرچه بهتر برنامه های ستاد صیانت براساس دستور العمل های ابلاغی پرداختند.

 

 


١٣:٠٩ - دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٠٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: