چاپ        ارسال به دوست

مدیر دانشجویی دانشگاه عنوان کرد؛

اجرای برنامه های متنوع ورزشی ویژه دانشجویان / گسترش ورزش همگانی و قهرمانی

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی، برنامه های متنوع ورزشی ویژه دانشجویان توسط واحد تربیت بدنی برگزار گردید.

وبدا سبزوار / مهدی معتکف فر در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهارکرد: همزمان با هفته تربیت بدنی(26 مهر لغایت 2 آبان) برنامه های متنوع ورزشی از جمله پیاده روی ، اردوی کوهنوردی،مسابقات طناب کشی، تنیس روی میز، مسابقات بسکتبال، والیبال وآمادگی جسمانی، طناب زنی، تنیس روی میز و بدمینتون با شرکت بیش از 500دانشجو دختر و پسر توسط واحد تربیت بدنی دانشگاه برگزار گردید.

وی با بیان اینکه ورزش پایه و اساس تندرستی و شادابی بخصوص در فضاهای دانشگاهی و محیط های تحصیلی است و زمینه‌ساز موفقیت هر انسانی به شمار می‌رود افزود: واحد تربیت بدنی دانشگاه همانند سالهای گذشته تلاش می‌کند با تدارک برنامه‌های متنوع ورزشی در بعد قهرمانی و همگانی، دانشجویان را به سمت و سوی تحرک، نشاط، تربیت بدنی و ورزش هدایت کند..

مدیر دانشجویی دانشگاه اضافه کرد: گسترش ورزش همگانی و قهرمانی بین دانشجویان از مهم ترین اهداف وزارت بهداشت در دانشگاه‌های علوم پزشکی است و ما نیز در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در تلاش هستیم این سیاست را در دانشگاه به اجرا درآوریم.

مهدی معتکف با اشاره به تدارک برنامه‌های متنوع ورزشی برای دانشجویان ورودی‌های جدید تصریح کرد: برنامه‌های کوهنوردی، همایش پیاده روی باحضور دانشجویان، کارکنان و اساتید از جمله برنامه‌هایی است که به مناسبت‌ های مختلف برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه تدارک دیده‌ایم.

وی ادامه داد: در کنار این فعالیت‌های ورزشی، مسابقات ورزشی داخل خوابگاهی در ابعاد قهرمانی و همگانی همه ساله در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار می‌شود و امسال نیز درصدد اجرای این برنامه‌ها هستیم.

مدیر دانشجویی خاطرنشان کرد: توسعه ورزش همگانی به عنوان ورزش پایه که می‌تواند زمینه نشاط و شادابی دانشجویان را فراهم کند از جمله برنامه‌های محوری دانشگاه است که در این زمینه نیز برنامه‌های خاصی همه ساله برگزار می‌شود.


 


١٢:١٤ - يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩١٦٥    /    تعداد نمایش : ٥٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: