چاپ        ارسال به دوست

مدیر مالی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

اجرای نظام نوین مالی سبب افزایش رضایتمندی و کارایی بیشتر شده است

مدیر مالی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:نظام نوین مالی ،مداخله در هزینه ها و تصمیم گیری های هوشمندانه  نسبت به وصول و پیگیری درآمد ها را فراهم آورده است.

به گزارش وبدا/دوره آموزشی نظام نوین مالی با حضور مسئولین امور مالی،حسابداران،انبار داران و کارپردازان کلیه حوزه های تابعه دانشگاه به مدت دو روز در آذر ماه سال جاری برگزار شد.

حسین تفریشی در حاشیه برگزاری کارگاه و در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد:نظام نوین مالی با فراهم ساختن نظارت و مداخله در هزینه ها سبب افزایش رضایتمندی و کارایی بیشتر شده است.

وی ارائه مبنایی صحیح برای اتخاذ تصمیم جهت تخصیص منابع و تمرکز تصمیم گیری بر مشکلات سازمانی را از اهداف نظام نوین مالی دانست و افزود: این استراتژی، فرآیند منطقی جهت تصمیم گیری و ایجاد ارتباط بین بودجه و نتایج عملکرد برنامه،ارائه اطلاعات قابل سنجش برای دستگاه های نظارتی و در نهایت ارائه مبنایی برای پاسخگویی می باشد.

مدیر مالی دانشگاه اضافه کرد:تهیه ابزار اطلاعاتی مدیریت مالی، فارغ از نیازهای ذیحسابی ،تهیه صورتهای مالی استاندارد،تعیین نیازهای مالی واقعی متکی به عملیات و عملکرد،پیش بینی جهت ارزیابی عملکرد ،تشخیص انحرافات از بودجه متناسب با پیشرفت زمانی و پایان دوره مالی و ریشه یابی مشکلات به استناد انحرافات بدست آمده از دیگر اهداف اجرای نظام نوین مالی به شمار می آید.

تفریشی خاطر نشان کرد:امید است تا با برگزاری دوره های آموزشی در حوزه مدیریت مالی علاوه بر توانمند سازی کارکنان،گام های موثری در رسیدن به اهداف سازمانی برداشه شود.

 


١٢:٠٣ - شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٣٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: