چاپ        ارسال به دوست

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی و طب مکمل با حضور 250 شرکت کننده برگزار شد

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی و طب مکمل با حضور رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش وبدا/ دکتر فرشته قراط در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی و طب مکمل با حضور دکتر وطن پور رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت،دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه،اعضا هیات رئیسه دانشجویان  وسرپرستان کمیته تحقیقات دانشجویی ، چهارشنبه 21 آذر ماه در سالن اجتماعت شهید آوینی برگزار شد.

وی با بیان اینکه 249 مقاله  و 203 اثر در قالب پوستر به همایش ارسال شده است، افزود: 250 شرکت کننده از 25 دانشگاه از سطح کشور در بیست رشته و در بخش های سخنرانی،طراحی پوستر و ارائه مقاله در این همایش به رقابت پرداختند.

معاون تحقیقات و فناوری تصریح کرد: شیمایزدان پرست از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فروغ یوسف زایی از دانشگاه علوم پزشکی زابل در بخش سخنران برتر، سعیده خدابنده از دانشگاه علوم پزشکی گناباد، حمید چشمی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تینا بهرامی از دانشگاه تهران، الهه ارشد از تهران و رامین رئوفی نیااز دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بخش پوستر به مقام برتر دست یافتند.

دکتر قراط ادامه داد: در بخش انتخاب پوستربرتر از دید دانشجویی سعیده پورسعیدیان از دانشگاه علوم پزشگی سبزوار، سجاد قایین از دانشکده فنی وحرفه ای نیشابور و در بخش فناور برتر محمد قدمگاهی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مقام برتر این همایش را از آن خود کردند.

دبیر علمی همایش ملی دانشجویی گیاهان دارویی و طب مکمل اضافه کرد: همچنین در این همایش وبا حضور رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و دیگر مسئولین به مناسبت هفته پژوهش از پژوهشگران برتر دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

 برگزاری کارگاه های آموزشی،برپایی نمایشگاه جنبی تولیدات مرکز رشد از دیگر برنامه های بود که در حاشیه این همایش برگزار شد.

 


١٤:٤٦ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٥٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: