چاپ        ارسال به دوست

دبیر علمی دوازدهمین دوره دانشگاهی جشنواره شهید مطهری عنوان کرد؛

رشد 100 درصدی تعداد فرآیندهای آموزشی ارسالی

دبیر علمی دوازدهمین دوره دانشگاهی جشنواره شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از رشد 100 درصدی تعداد فرآیندهای آموزشی ارسالی به دبیرخانه دانشگاه خبرداد.
به گزارش وبدا / رها صالح آبادی  با اشاره به اتمام داوری فرآیند دانشگاهی دوازدهمین دوره جشنواره شهید مطهری در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: تعداد فرآیندهای آموزشی ارسال شده به دبیرخانه دانشگاهی نسبت به سال گذشته رشد 100 درصدی  داشته است.
وی با بیان اینکه در این دوره ۴۴ نفر به عنوان صاحبان و همکاران فرایندهای آموزشی شرکت داشتند،افزود: در مجموع تعداد ۱۱ فرایند آموزشی به دبیرخانه دانشگاهی جشنواره ارسال شده که بیشترین تعداد فرایند آموزشی دریافتی مربوط به دانشکده پیراپزشکی بود.
دبیر علمی دوازدهمین دوره دانشگاهی جشنواره شهید مطهری تصریح کرد: از مجموع فرایندهای آموزشی، ۱ فرایند از دانشکده بهداشت در حیطه مدیریت و رهبری آموزشی، ۳ فرایند از دانشکده پزشکی در حیطه های یاددهی- یادگیری، طراحی و تولید محصولات آموزشی، یادگیری الکترونیکی، ۲ فرایند از دانشکده پرستاری در حیطه یاددهی-یادگیری، ۵ فرایند از دانشکده پیراپزشکی در حیطه های تدوین و بازنگری برنامه های آموزشی و ارزشیابی در مرحله رقابت دانشگاهی پذیرش شد.
صالح آبادی با بیان اینکه پس از داوری در هر حیطه یک فرآیند به عنوان فرایند برتر دانشگاهی انتخاب و به مرحله رقابت کشوری راه یافت،ادامه داد: از نقاط مثبت روند داوری این دوره، وجود داوران مشترک در هر حیطه از فرایندهای آموزشی بود که بر صحت و اطمینان نتایج می افزود.
وی با اشاره به تاثیر مثبت برگزاری کارگاه فرایندنویسی در ترویج روحیه توانمندی در نگارش طی جلسات هم اندیشی مشترک با اساتید،اضافه کرد: نکته ی قابل توجه در این روند، شرکت پژوهشگرانی بود که برای اولین بار در رقابت فرایندنویسی شرکت می کردند.
دوازدهمین دوره دانشگاهی جشنواره شهید مطهری از ابتدای تیرماه سال جاری با فراخوان مجازی و اطلاع رسانی کتبی، دریافت و طبقه بندی فرایندهای پذیرش شده، تشکیل کمیته داوران با تعداد ۸ داور منتخب، داوری و انتخاب فرایندهای برتر دانشگاهی و بارگذاری اطلاعات فرایندهای برتر دانشگاهی برگزار ودر دی ماه به کار خود پایان داد.


١٢:٥٠ - پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٩٦٥٦    /    تعداد نمایش : ١٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: