چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی عنوان کرد؛

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار پیشرو در حوزه مدیریت بحران

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی در سبزوار با تاکید بر اهمیت آموزش، جایگاه و ضرورت آن در مدیریت بحران گفت: برگزاری کارگاه‌ها و همایشات آموزشی هم‌افزایی و آمادگی لازم را ایجاد می‌کند.

به گزارش وبدا/ مهندس حجت شایان فر در نخستین همایش آموزشی مدیریت بحران در سوانح و حوادث مترقبه در سبزوار اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم در حوادث موفق عمل کنیم ، ضرورت دارد مخاطرات را بسیار خوب شناخته و به پیامدهای آن پی ببریم، تجهیزات و امکانات را به میدان بیاوریم و به درستی از آنها استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش، جایگاه و ضرورت آن در مدیریت بحران گفت: برگزاری کارگاه‌ها و همایشات آموزشی هم‌افزایی و آمادگی لازم را ایجاد می‌کند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اقدامات دانشگاه های علوم پزشکی در حوره مدیریت بحران اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و در راس آن  کارگروه تخصصی بهداشت و درمان در حوزه مدیریت بحران در بین کارگروه ها واقعاً پیشرو هستند.

مهندس شایان فر با بیان اینکه سه نوع دیدگاه در حوزه مدیریت بحران وجود دارد، اظهار کرد: رعایت استانداردها نیز بسیار مفید و موثر بوده و باید به دنیال مدیریت ریسک در بحران باشیم.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان با تاکید بر برنامه‌ریزی درست، شناسایی تجهیزات و بکارگیری درست تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم در حوادث موفق عمل کنیم ضرورت دارد مخاطرات را شناسایی و توان کلیه دستگاهها در مدیریت بحران باید مورد توجه قرار گیرند.

 


٠٨:٥٦ - دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧١٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: