چاپ        ارسال به دوست

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی عنوان کرد؛

رشد 12 درصدی قبولی دانش آموختگان دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: قبولی دانشجویان این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از 12 درصد رشد داشته است.

به گزارش وبدا / دکتر علیرضا قربانی در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: هر سال بیش از  ۴۰۰ دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار فارغ التحصیل  می شوند که در سال جاری بیش از 12 درصد از این دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی پذیرفته شده اند.

وی افزود: در سال تحصیلی جاری بیش از 60 نفر از دانشجویان این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی از جمله دستیاری، کارشناسی ارشد  و کارشناسی پذیرفته شده و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این زمینه در وضعیت مناسبی قرار دارد.

دکتر قربانی در ادامه اضافه کرد: توسعه کیفی خدمات آموزشی و تربیت دانشجویان توانمند در زمینه های علمی و عملی، از مهمترین اولویت های معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار می باشد.

مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با پنج دانشکده، بیش از 2000 دانشجو و با 28 رشته فعال در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای عمومی و دستیاری، سهم قابل توجهی در تربیت نیروی انسانی حوزه های علوم پزشکی در غرب خراسان بزرگ برعهده دارد.

 


٠٧:٥٨ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: