چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز آموزشی درمانی واسعی عنوان کرد؛

بهره مندی بیش از3 هزار بیمار از خدمات درمانی پزشکی هسته ای در سبزوار

رئیس مرکز آموزشی درمانی واسعی از بهره مندی بیش از3 هزار بیمار از خدمات درمانی پزشکی هسته ای در سبزوارخبرداد.

به گزارش روابط عمومی/ دکترطاها حسینی در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: از ابتدای راه اندازی بخش پزشکی هسته ای در مرکز آموزشی درمانی واسعی سبزوار،تاکنون بیش از 3هزار بیمار از خدمات تشخیصی و درمانی پزشکی هسته ای بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه برای این بیماران اسکن های قلب،ریه، استخوان،تیروئید،کلیه واکتروتیت انجام شده است، افزود: بخش پزشکی هسته ای مرکز آموزشی درمانی واسعی با استفاده از جدید ترین دستگاه گاما کمرای Dual Head تمامی اسکن های موردنیاز را انجام می دهد. همچنین ید درمانی برای بیماران مبتلا به پرکاری تیروئید نیز انجام میگیرد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی واسعی اضافه کرد: مرکز طب هسته ای این بیمارستان به عنوان تنها مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی هسته ای در غرب خراسان رضوی،به  بیماران شهرستان‌های همجوار نیز ارائه خدمت می نماید.

دکتر حسینی با بیان اینکه پزشکی هسته‌ای جزو بهترین روشهای تشخیصی در بسیاری از بیماریها و نیز درمان بعضی از سرطانها است، تصریح کرد: پزشکی هسته‌ای فرایندی ایمن درتشخیص و درمان بیماری‌هاست که علاوه برامکان تصویربرداری فیزیولوژیک، عملکرد بافت را نیز نشان داده و این با عملکرد ام آر آی، سی‌تی‌اسکن، رادیوگرافی و سایر روش‌های تصویربرداری متفاوت است.


٠٨:٠٣ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٩٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: