چاپ        ارسال به دوست

مدیریت پشتیبانی دانشگاه خبرداد؛

برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان به مناسبت دهه فجر

مدیریت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از مسابقات ورزشی کارکنان به مناسبت دهه فجر خبرداد.

به گزاش وبدا / دکتر مهدی کوشکی در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: مسابقات ورزشی دهه فجرکارکنان در 4 رشته انفرادی فوتبال دستی ، تنیس روی میز ، طناب زنی و دارت با حضور 150 نفر در دو گروه آقایان و خانم ها برگزار شد.

وی با بیان اینکه درمسابقات تنیس روی میز آقایان ،حسین تفریشی از ستاد مرکزی  و محمد چروی از اورژانس   به ترتیب مقام ای اول تا دوم را کسب نمودند،افزود: مسابقات فوتبال دستی که به صورت تیمی دو نفره برگزار شد  تیم بیمارستان حشمتیه مقام اول و تیم اورژانس مقام دوم این رشته را کسب نمودند.

مدیریت پشتیبانی دانشگاه اضافه کرد: همچنین در رشته طناب زنی آقایان، جلیل جلینی از اورژانس مقام اول و حسین سلطانی از شبکه بهداشت و درمان خوشاب مقام دوم ،در رشته پرتاب دارت آقایان مسلم فائق نیا از اوژانس مقام  اول و حسین برابادی مقام دوم را کسب کردند.

وی ادامه ادامه داد: در رشته  پرتاب دارت خانم ها دکتر جوان از معاونت تحقیقات مقام اول و سپیده جعفری از کلنیک ویژه مقام دوم و در رشته طناب زنی خانم ها، سپیده جعفری به مقام اول و خانم حارث آبادی از بیمارستان امداد شهید بهشتی به مقام دوم دست یافتند.

دکتر کوشکی ضمن تشکر زر کلیه شرکت کنندکان در این دوره از مسابقات خاطرنشان کرد: امید است تا در برنامه های ورزشی حوزه کارکنان با جدول برنامه علمیاتی که در سال 1398 پیش بینی شده است شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

 


١٤:٣٦ - شنبه ٤ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: