چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عنوان کرد؛

کسب رتبه برتر آزمایشگاه کنترل غذا و دارو درکیفیت نتایج آزمایشگاهی

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: آزمایشگاه کنترل غذا و دارو این دانشگاه موفق به کسب رتبه برتر در بین آزمایشگاه های  قطب 9 کشور شد.

به گزارش وبدا/ دکتر ده نبی در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: آزمایشگاه غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مقایسه بین آزمایشگاهی که در سال جاری انجام شد، در بین 20 آزمایشگاه غذا و دارو قطب نهم کشور،موفق به کسب رتبه برتر درکیفیت نتایج آزمایشگاهی شد.

وی با بیان اینکه یکی از شاخص های عملکرد آزمایشگاههای غذا و دارو بررسی کیفیت نتایج می باشد،افزود: برنامه مقایسات بین آزمایشگاهی توسط مدیریت آزمایشگاه غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد بین 20آزمایشگاه قطب در سال جاری انجام شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه اضافه کرد: نتایج پایش و بررسی  آزمایشگاهها پس از ارزیابی و محاسبات آماری براساس چهار رده کیفی ( A-B-C-D) به دانشگاهها ارسال که در این بین آزمایشگاه غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی سبزوار موفق به کسب رتبه (A) شد.

گفتنی است،آزمایشگاه تخصصی غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با کادری مجرب،کنترل سلامت و کیفیت مواد غذایی و بهداشتی را غرب خراسان رضوی بر عهده دارد.

 

 


١١:١٠ - شنبه ١١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٨٥٧    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: