چاپ        ارسال به دوست

معاون بهداشت دانشگاه عنوان کرد؛

انجام بیش از 26هزار بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط / معدوم سازی 13 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بیش از 26هزار بازدید ازاماکن عرضه و تولید مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط در سال جاری انجام شده است.

به گزارش وبدا / دکتر فاطمه نوده در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهارکرد: اکیپ های بازرسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در سال جاری، بیش از 26هزار بازدید ازاماکن عرضه و تولید مواد غذایی داشته اند.

وی افزود: اماکن عمومی حساس از جمله رستوران ها، هتل ها، مراکز اقامتی، اماکن بین راهی، سامانه های آبرسانی ومراکز تهیه و عرضه مواد غذایی از جمله مواردی است که در این مدت مورد بازدید بازرسین بهداشت محیط قرار گرفته اند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به معدوم سازی بیش از 13 تن مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی در سال جاری، تصریح کرد: همچنین در این مدت، 525هزارو 504  مورد کلرسنجی از آب ، 435 مورد نمونه برداری مواد غذایی از سطح عرضه و 2هزارو 140 مورد نمونه برداری از آب آشامیدنی با استفاده ازتجهیزات پرتابل انجام گرفته است.

وی بابیان اینکه 662 مورد آموزش گروه های هدف طی یک سال گذشته انجام شده است، اضافه کرد: تعداد یکهزارو 252 مورد اقدام قانونی شامل اخطاریه بحرانی وغیر بحرانی، پلمپ واحدهای صنفی و معرفی به دادگاه در این مدت انجام شده است.

دکتر نوده خاطرنشان کرد: همواره تمام سعی و تلاش خود را برای حفظ سلامت شهروندان به کار گرفته ایم و امیدواریم مردم نیز ما را در این راستا یاری و موارد تخلف را اطلاع دهند.

 


٠٧:٤٠ - يکشنبه ١٢ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٨٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: